מילוי שפתיים

מילוי שפתיים – למי הוא מיועד?

נשים רבות מחפשות פתרונות יצירתיים שיאפשרו להן למלא את השפתיים הדקיקות. בין אם נפח השפתיים ירד עם הגיל ובין אם הן דקות מטבען, הרצון להשיג שפתיים מלאות וחושניות מאפיין נשים כמעט בכל גיל. למרבה המזל, מילוי שפתיים הוא הליך פשוט, יעיל ומדויק מאוד. בלי ניתוח ובאמצעות חומרים טבעיים בלבד ניתן להגיע לתוצאות מצוינות ולשפתיים מלאות. בין החומרים המוכרים ביותר נמצאת החומצה ההיאלורונית, המעניקה לשפתיים את המראה הנפלא למשך תקופה של כחצי שנה עד שנה.

 

מילוי שפתיים בחומרים טבעיים או מלאכותיים?

חומצה היאלורונית היא חומר טבעי המשמש לטיפולי מילוי שפתיים, אבל אין ספק שלא מדובר בפתרון היחיד שעומד לרשותן של נשים המבקשות להעניק לשפתיים מראה מלא וחושני יותר. גם הסיליקון נחשב לחומר נפוץ למדי, על אף שמדובר בחומר מלאכותי, וכמו רוב החומרים המלאכותיים הוא אולי מספק תוצאה ארוכת טווח – אבל הוא עשוי להוביל לבעיות בריאות שונות. החומצה ההיאלורונית, לעומתו, נחשבת לחומר טבעי ובטוח יותר לשימוש, ולכן היא גם מבוקשת ונפוצה הרבה יותר.

חומצה היאלורונית

מילוי שפתיים והיום שאחרי

חומרים מלאכותיים המשמשים בטיפולי מילוי שפתיים, כדוגמת ביו-אלקמיד או סיליקון, עשויים להוביל לסיבוכים שונים. זיהום או תזוזה של השתל הם חלק מהתרחישים האפשריים, ובמצבים אלה יידרש טיפול נוסף לתיקון הבעיה או טיפול אנטיביוטי שיספק מענה לזיהום. מילוי שפתיים באמצעות חומרים טבעיים כמו חומצה היאלורונית, לעומת זאת, הוא הליך טבעי ופשוט יותר. בלי סיבוכים, בלי סיכונים, ללא תופעות לוואי וגם ללא כאב, זה פתרון מדויק לצורך הבסיסי שיש לכל אישה: להרגיש הכי יפה בעולם, עם שפתיים מלאות שנראות טבעיות להפליא.

 

זמן ההתאוששות לאחר הטיפול

כאמור, מילוי שפתיים עם חומצה היאלורונית הוא הליך טבעי ופשוט למדי, וגם ההחלמה ממנו מהירה מאוד. למעשה, בתוך ימים ספורים בלבד תיעלם הנפיחות והשפתיים יראו טבעיות וחושניות. עם זאת, מילוי באמצעות חומרים מלאכותיים מאופיין בנפיחות משמעותית ויותר ומחייב התאוששות ממושכת יותר. במקרה של הזרקות סיליקון, ייתכן ויידרשו אף מספר טיפולים עד לקבלת התוצאה הרצויה, מה שמחייב המון סבלנות ואורך רוח. אם כן, כדי להגיע אל התוצאה האידאלית מומלץ לבצע מילוי שפתיים אצל גורם מקצועי ומוסמך המבצע שימוש בחומרים טבעיים בלבד. עם הניסיון הרבה של ד"ר ויטה יעקובלב ובהתאמה מלאה לצרכים האישיים שלך, תוכלי גם את ליהנות מהשפתיים היפהפיות שתמיד רצית.

בניית אתרים עיצוב אתרים וקידום אתרים