עיצוב הפנים

הרפואה המודרנית ובמיוחד הרפואה האסתטית בשנים האחרונות התקדמה לאין שיעור ובמיוחד בתחום הטיפולים ללא התערבות כירורגית, כיום טיפולים למילוי קמטים ועיצוב ופיסול הפנים מאפשרים לגרום לבן אדם להיראות צעיר ויפה יותר.

ככל שהגוף מתבגר הגוף שמאבד מרמת הלחות הטבעית שלו נעשה יבש יותר, רפוי וחסר ברק, בנוסף החשיפה לשמש עישון ורדיקלים חופשיים תורמים לא פחות ליצירת קמטוטים, יובש וחוסר אלסטיות בעור.

הטיפול הינו קצר, אינו פולשני, לא מסובך ואינו כרוך בכאבים. החזרה לפעילות מלאה ומיידית והאפקט הרצוי ניתן לראיה כבר לאחר הטיפול הראשון.

מילוי הקמטים הינם על בסיס חומצה הילאורונית המהווה מרכיב טבעי הנמצא בגופנו. היא מסייעת להרוויית העור ומספקת את הלחות הטבעית שלו.

רמת הבטיחות בחומרי מילוי על בסיס החומצה ההילארונית גבוהה, הזרקתם פשוטה ומדויקת יותר והתוצאות נשמרות לאורך זמן רב.

אצלנו בפוראבר יאנג אפשרות לעצב את תווי הפנים כשלמעשה הטיפולים  לפיסול ועיצוב הפנים מיועדים לתיקון "פגמים" בתווי הפנים, שיפור האסתטיקה של הפנים על ידי עיצוב של חלק מתווי הפנים והצערת המראה הכללי של הפנים לכדי תוצאה שמוכרת בתחום כ"מיני ליפט" לאזור הפנים.

בעיבוי שפתיים:

מוזרקים חומרים טבעיים היוצרים נפח בשפתיים. הטיפול מעניק לשפתיים חושניות, מחליק ומחזק אותן ומדגיש את גבולות השפה הטבעיים. טיפול עיבוי שפתיים יכול לתקן גם עיוות שפתיים.

פיסול הפנים:

הוא אחד הפתרונות החדשים לשיקום העור, הרמה ומתיחת העור הוא עיצוב תווי הפנים ללא צורך בניתוח. בטיפולים לפיסול ועיצוב הפנים משתמשים בחומרי מילוי זמניים כמו החומצה היאלרונית (מרכיב הלחות הטבעי הקיים בגופנו) קולגן או חומרים המכילים קלציום.

עיצוב עצמות לחיים:

מוגבהות יוצר מראה צעיר ויפה לפנים. ללא קשר לתהליך ההזדקנות עיצוב ופיסול עצמות הלחיים מיועד לאנשים צעירים ומבוגרים הרוצים להבליט את עצמות הלחיים.

עיצוב הסנטר:

הטיפול מיועד לשיפור מבנה הסנטר. בעיצוב הסנטר משתמשים בחומרים זמניים המוחדרים לאזור המטופל ובאמצעותם הרופא מעצב ומתקן את הפגמים. בעיצוב הסנטר ניתן לשפר מראה של שקעים וקמטים המופיעים עם תהליך ההזדקנות בצידי הסנטר.

יתרונות הטיפול:

הזרקה באמצעות חומרים טבעיים בלבד
זמן ההשפעה קרוב לשנה ואף יותר
טיפול קצר וללא כאבים

בפוראבר יאנג (Forever Young) צוות רופאים מומחים, מזמין אותך ליהנות מרפואה במיטבה ולהגיע לפגישת יעוץ עם רופא מומחה.

בניית אתרים עיצוב אתרים וקידום אתרים